2015 - HÁZI - ÉS UTÁNPÓTLÁS VERSENYEK

Időpont Helyszín Verseny leírása Letöltés
2015. Február 21. Veszprém, Vetési Sportcsarnok, 11 óra Farsangi Bajnokság és Gála
2015. Április 26. Pestszentimre, Sportkastély KICK Dance verseny
-
2015. Május 30. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Évzáró Bajnokság és Gála
2015. Június 07. Székesfehérvár, Köfém Klubház Évzáró Bajnokság és Gála
2015. Június 07. Siófok, Beszédes Sportcsarnok Évzáró Bajnokság és Gála
2015. December 05. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Mikulás Bajnokság és Gála
-
2015. December 13. Székesfehérvár, Köfém Klubház Karácsonyi Bajnokság és Gála
-
2015. December 13. Siófok, Beszédes Sportcsarnok Karácsonyi Bajnokság és Gála
-

2015 - TERÜLETI VERSENYEK

Időpont Helyszín Verseny leírása Letöltés
2015. Március 07. Zalaegerszeg Területi verseny
2015. Március 22. Székesfehérvár Területi verseny
2015. Március 23. Székesfehérvár Aktuális területi ranglista
2015. Április 11. Balatonfüred Területi verseny
2015. Április 12. Balatonfüred Területi ranglista
2015. Október 11. Pápa Területi verseny
-
2015. November 07. Veszprém Területi verseny
-

2015 - ORSZÁGOS VERSENYEK

Időpont Helyszín Verseny leírása Letöltés
2015. Március 28. Ajka Utánpótlás páros, felnőtt formáció
2015. Március 29. Székesfehérvár V. Fejér - Kupa Országos Táncfesztivál
2015. Április 25. Budapest Felnőtt páros, utánpótlás formáció
2015. Május 09. Budapest Utánpótlás páros, felnőtt formáció
2015. Május 10. Budapest Országos ranglista
2015. Május 16. Balatonfüred Felnőtt páros, utánpótlás formáció
2015. Május 17. Balatonfüred Aktuális országos ranglista
2015. Október 24. Budapest Utánpótlás páros, felnőtt formáció
-
2015. Október 31. Szigetszentmiklós Felnőtt páros, utánpótlás formáció
-
2015. November 21. Gyöngyös Magyar Bajnokság felnőtt páros, utánpótlás formáció
-
2015. November 28. Pécs Magyar Bajnokság Utánpótlás páros, felnőtt formáció
-

2015 - NEMZETKÖZI VERSENYEK

Időpont Helyszín Verseny leírása Letöltés
2015. Április 18. Krakkó, Lengyelország World Cup RR Y/J/B and Top 10 Invitation Main Class
2015. Május 02. Diepenbeek, Belgium World Cup RR Y/J and RR B Class
2015. Június 06. Ljubljana World Cup RR Y/J
-
2015. Július 12. Rimini, Olaszország World Masters BW Main Class, W.Cup BW Juniors and Seniors, W.Cup Girl Formations Main Class
2015. Október 17. Villach, Ausztria World Cup RR Y/J, RR B class
-



Archívum: 2014

Időpont Helyszín Verseny leírása Letöltés
2014. Február 23. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Farsangi bajnokság és Gála
2014. Március 02. Veszprém CONNECTOR ORSZÁGOS TÁNCFESZTIVÁL
2014. Március 09. Veszprém, Vetési Sportcsarnok VI. KID Kupa, Területi pontszerző verseny
2014. Március 10. Veszprém Területi Ranglista
2014. Március 22. Vác Országos utánpótlás leányformációs verseny
2014. Április 05. Székesfehérvár, Vodafone Sportcentrum Területi pontszerző verseny
2014. Április 06. Székesfehérvár Területi ranglista
2014. Április 26. Budapest Országos felnőtt formációs és utánpótlás páros verseny
2014. Április 27. Budapest Országos utánpótlás leányformációs verseny
2014. Május 04. Székesfehérvár, Köfém Művház IV. Fejér-Kupa, Országos Táncművészeti Fesztivál
2014. Május 17. Gyöngyös Országos utánpótlás formációs verseny
2014. Május 18. Gyöngyös Országos felnőtt formációs és utánpótlás páros verseny
2014. Május 25. Székesfehérvár, Köfém Művház Évzáró Szakosztályi Verseny és Gála
-
2014. Május 25. Siófok, Beszédes Sportcsarnok Évzáró Szakosztályi Verseny és Gála
-
2014. Május 31. Budaörs Nemzetek közötti táncverseny, országos pontszerző verseny
2014. Június 01. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Évzáró Bajnokság és Gála
2014. Június 01. Budaörs Országos ranglista
2014. Szeptember 20. Prága Nemzetek közötti verseny
2014. Október 04. Ajka Területi pontszerző verseny
2014. Október 05. Ajka Nyugat-Magyarországi területi ranglista
2014. Október 19. Balatonfüred Országos utánpótlás leányformációs verseny
2014. Október 25. Pestszentimre Országos felnőtt lányformációs és utánpótlás páros verseny
2014. Október 26. Pestszentimrei Sportkastély KICK Dance verseny
-
2014. November 08. Pápa Területi pontszerző verseny
2014. November 09. Pestszentimrei Sportkastély KICK Dance verseny
-
2014. November 10. Pápa Területi ranglista
2014. November 15. Lengyelország Junior lányformációs Világkupa
2014. November 22. Pécs Magyar Bajnokság,utánpótlás leányformációk
2014. November 29. Mezőkövesd, Sportcsarnok Magyar Bajnokság, felnőtt formációk és utánpótlás párosok
-
2014. December 07. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Mikulás Bajnokság és Gála
2014. December 14. Siófok, Beszédes Sportcsarnok Évzáró Szakosztályi Verseny
2014. December 14. Székesfehérvár, KÖFÉM MŰV. HÁZ. Évzáró Szakosztályi verseny



Archívum: 2013

Időpont Helyszín Verseny leírása Letöltés
2013. Február 17. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Farsangi Bajnokság és Gála
2013. Március 02. Mór Területi pontszerző verseny
2013. Március 03. Mór Aktuális területi ranglista
2013. Március 23. Aktuális területi ranglista
2013. Március 24. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Területi pontszerző verseny
2013. Március 25. Veszprém Aktuális területi ranglista
2013. Április 06. Mezőkövesd Országos pontszerző verseny, serdülő páros, felnőtt leányformáció
2013. Április 13. Pécs Területi pontszerző verseny
2013. Április 15. Aktuális területi ranglista
2013. Április 21. KÖFÉM Oktatási és Közművelődési Központ, Székesfehérvár III. Fejér Kupa – Országos Táncművészeti Fesztivál
2013. Április 27. Budapest Országos utánpótlás páros és felnőtt leányformációs verseny
2013. Április 28. Budapest Országos utánpótlás leányformációs verseny
2013. Május 11. Gyöngyös Országos pontszerző utánpótlás formációs verseny
2013. Május 12. Aktuális országos ranglista
2013. Június 02. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Évzáró Bajnokság és Gála
-
2013. Június 09. Siófok Szakosztályi Évzáró Verseny és Gála
2013. Június 09. Székesfehérvár, Köfém Klubház Szakosztályi évzáró gála
2013. Szeptember 29. Ajka Területi pontszerző verseny
2013. Szeptember 30. Aktuális területi ranglista Ajka után
2013. Október 19. Veszprém, Március 15. Úti Sportcsarnok Országos pontszerző Felnőtt leányformációs, utánpótlás páros verseny
2013. Október 26. Balatonfüred Országos utánpótlás leányformációs verseny
2013. November 09. Mosonszolnok Területi pontszerző verseny
2013. November 23. Vác MB Felnőtt leányformációs, utánpótlás páros verseny
2013. November 30. Pécs MB Utánpótlás leányformációs verseny
2013. December 08. Siófok Szakosztályi Évzáró Verseny és Gála 11 óra
2013. December 15. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Évzáró Bajnokság és Gála 11 óra
2013. December 22. Székesfehérvár, Köfém Klubház Szakosztályi évzáró gála 11 óra



Archívum: 2012

Időpont Helyszín Verseny leírása Letöltés
2012. Február 19. Veszprém, Vetési Sportcsarnok 11 óra Farsangi Gála és Bajnokság
2012. Március 11. Mosonszolnok Nyugat-Mo. területi Pontszerző verseny
2012. Március 31. Balatonfüred Nyugat-Mo területi Pontszerző verseny
2012. Április 02. AKTUÁLIS TERÜLETI RANGLISTA
2012. Április 21. Pécs Országos Felnőtt leányformáció és Serdülő Páros verseny
2012. Április 28. Budapest Országos Children, Junior formációk versenye
2012. Április 29. Székesfehérvár, KÖFÉM Oktatási és Közművelődési Központ, II. Fejér - Kupa
2012. Május 19. Gyöngyös Országos Felnőtt leányformáció és serdülő párosok versenye
2012. Május 20. Országos lányformációs ranglista
2012. Június 02. Ajka Országos Children, Junior formációk versenye
2012. Június 03. Szakosztályi Gálák
-
2012. Június 10. Veszprém, Vetési Sportcsarnok 11 óra Évzáró Bajnokság és Gála
-
2012. Október 06. Balatonfüred Területi Pontszerző Verseny
2012. Október 14. Veszprém Nyugat-Mo területi Pontszerző verseny
2012. Október 15. Veszprém Területi ranglista
2012. Október 20. Váci Sportcsarnok Országos formációs verseny
2012. Október 27. Veszprém Aktuális területi ranglista
2012. November 03. Pécs Magyar Bajnokság Felnőtt leányformáció,Serdülő páros
2012. November 04. Pécs Országos lányformációs ranglista
2012. November 24. Balatonfüred Magyar Bajnokság Children,Junior formációk
2012. December 09. Veszprém, Vetési Sportcsarnok 11 óra Mikulás Bajnokság és Gála
2012. December 16. Székesfehérvár Szakosztályi Gála
-
2012. December 16. Siófok Szakosztályi Gála
-



Archívum: 2011

Időpont Helyszín Verseny leírása Letöltés
2011. Március 12. Mosonszolnok Területi pontszerző verseny
2011. Április 03. Veszprém, Vetési Sportcsarnok 11 óra II. KID Rock and Roll Kupa, területi pontszerző verseny
2011. Április 23. Nyíradony Országos lányformációs pontszerző verseny
2011. Május 15. Székesfehérvár, Tiszti Klub Fejér Kupa
2011. Május 21. Pécs Országos lányformációs pontszerző verseny
2011. Május 29. Veszprém, Vetési Sportcsarnok 10 óra Évzáró Bajnokság és Gála
2011. Szeptember 25. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Területi pontszerző verseny
2011. Október 08. Budapest Országos lányformációs pontszerző verseny
2011. Október 15. Balatonfüred Területi pontszerző verseny
2011. Október 22. Nyíradony Junior Lányformációs Európa Bajnokság
2011. Október 29. Pécs Felnőtt formációk Magyar Bajnoksága
2011. November 19. Vác Children és junior formációk Magyar Bajnoksága
2011. December 04. Veszprém, Vetési Sportcsarnok 11 óra KID Rock and Roll Mikulás Bajnokság és Gála