Időpont Helyszín Verseny leírása Letöltés
2014. Február 23. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Farsangi bajnokság és Gála farsangi-gala-2014.-rovid.doc
2014. Március 02. Veszprém CONNECTOR ORSZÁGOS TÁNCFESZTIVÁL connector-rajtlista.xls
2014. Március 09. Veszprém, Vetési Sportcsarnok VI. KID Kupa, Területi pontszerző verseny versenykiiras_kid_2014.-marc.-09...doc
masolat-eredetijekid-kupa-program.xls
versenyjelentes-veszprem-2014-03-09.pdf
2014. Március 10. Veszprém Területi Ranglista nyugati-ranglista-2014-uj.pdf
2014. Március 22. Vác Országos utánpótlás leányformációs verseny 20140322_vkiiras.doc
vac-startlista.xlsx
masolat-eredetijeprogramterv-vac-20140322-1.xls
2014. Április 05. Székesfehérvár, Vodafone Sportcentrum Területi pontszerző verseny iii.-fonix-fehervar-kupa-versenykiiras.docx
iii.-fonix-fehervar-kupa-versenyinfok-20140405.xlsx
versenyjelentes-szfehervar20140405.pdf
2014. Április 06. Székesfehérvár Területi ranglista nyugati-ranglista-2014-0405.pdf
2014. Április 26. Budapest Országos felnőtt formációs és utánpótlás páros verseny orszagos_2014_04_26_versenykiiras-.pdf
20140426-sz-programterv.pdf
pest-startlista.xls
2014. Április 27. Budapest Országos utánpótlás leányformációs verseny orszagos_2014_04_27_versenykiiras.pdf
20140427-v-programterv.pdf
2014. Május 04. Székesfehérvár, Köfém Művház IV. Fejér-Kupa, Országos Táncművészeti Fesztivál fejer_kupa.doc
2014. Május 17. Gyöngyös Országos utánpótlás formációs verseny -
gyongyos-napiprogram-szombat.docx
2014. Május 18. Gyöngyös Országos felnőtt formációs és utánpótlás páros verseny versenykiiras-orszagos-2014-maj-17-18.doc
gyongyos-napiprogram-vasarnap.docx
2014. Május 25. Székesfehérvár, Köfém Művház Évzáró Szakosztályi Verseny és Gála -
2014. Május 25. Siófok, Beszédes Sportcsarnok Évzáró Szakosztályi Verseny és Gála -
2014. Május 31. Budaörs Nemzetek közötti táncverseny, országos pontszerző verseny 20140531-programterv_nh.pdf
startlista.xls
versenyjelentes-budaors-20140531.pdf
2014. Június 01. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Évzáró Bajnokság és Gála evzaro-gala-2014.doc
2014. Június 01. Budaörs Országos ranglista orszagos-ranglista-20140531.pdf
2014. Október 04. Ajka Területi pontszerző verseny -
2014. Október 25. Vác Országos felnőtt formációs és utánpótlás páros verseny -
vac-startlista.xlsx
2014. November 08. Pápa Területi pontszerző verseny -
2014. November 15. Balatonfüred Országos utánpótlás leányformációs verseny -
2014. November 22. Pécs Magyar Bajnokság,utánpótlás leányformációk -
2014. November 29. Mezőkövesd, Sportcsarnok Magyar Bajnokság, felnőtt formációk és utánpótlás párosok -
2014. December 07. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Mikulás Bajnokság és Gála -
2014. December 14. Siófok, Beszédes Sportcsarnok Évzáró Szakosztályi Verseny -
2014. December 14. Székesfehérvár, KÖFÉM MŰV. HÁZ. Évzáró Szakosztályi verseny -

2013-as Archívum

Időpont Helyszín Verseny leírása Letöltés
2013. Február 17. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Farsangi Bajnokság és Gála farsangi-gala-2012.-rovid.doc
2013. Március 02. Mór Területi pontszerző verseny versenyjelentes-mor-130302.pdf
2013. Március 03. Mór Aktuális területi ranglista teruleti-ranglista-130302.pdf
2013. Március 24. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Területi pontszerző verseny versenyjelentes-veszprem-2013-03-25.pdf
2013. Március 25. Veszprém Aktuális területi ranglista teruleti-ranglista-veszprem.pdf
2013. Április 06. Mezőkövesd Országos pontszerző verseny, serdülő páros, felnőtt leányformáció mezokovesd_teljesen_vegleges_mostmar_hibatlan.pdf
2013. Április 13. Pécs Területi pontszerző verseny versenyjelentes-pecs-2013-04-12.pdf
2013. Április 15. Aktuális területi ranglista nyugati-teruleti-ranglista.pdf
2013. Április 21. KÖFÉM Oktatási és Közművelődési Központ, Székesfehérvár III. Fejér Kupa – Országos Táncművészeti Fesztivál fejer-kupa-rajtlista-program-2013..xls
2013. Április 27. Budapest Országos utánpótlás páros és felnőtt leányformációs verseny 4m_orszagos_szombat_program.pdf
2013. Április 28. Budapest Országos utánpótlás leányformációs verseny 4m_orszagos_vasarnap_program.pdf
2013. Május 11. Gyöngyös Országos pontszerző utánpótlás formációs verseny versenyjelentes-gyongyos-130511.pdf
2013. Május 12. Aktuális országos ranglista orszagos-ranglista-20130511.pdf
2013. Június 02. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Évzáró Bajnokság és Gála -
2013. Június 09. Siófok Szakosztályi Évzáró Verseny és Gála versenykiiras-kid-2013.-siofok.doc
2013. Június 09. Székesfehérvár, Köfém Klubház Szakosztályi évzáró gála szekesfehervari-gala.doc
2013. Szeptember 29. Ajka Területi pontszerző verseny versenykii.13.t.09.29.doc
program2013.09.29.ajka.xls
versenyjelentes-ajka-2013-09-29.pdf
2013. Szeptember 30. Aktuális területi ranglista Ajka után nyugati-teruleti-ranglista-2013-09-29.pdf
2013. Október 19. Veszprém, Március 15. Úti Sportcsarnok Országos pontszerző Felnőtt leányformációs, utánpótlás páros verseny kid-rock-and-roll-orszagos-versenykiiras.docx
kid-kupa-program-1.xls
versenyjelentes-veszprem-2013-10-19.pdf
2013. Október 26. Balatonfüred Országos utánpótlás leányformációs verseny acro-dance-versenykiiras.pdf
osszesitett-nevezesi-lista-bf-20131026.xlsx
versenyjelentes-balatonfured-2013-10-26.pdf
2013. November 09. Mosonszolnok Területi pontszerző verseny versenykiras-ovar-kupa.docx
programterv.doc
versenyjelentes-mosonszolnok-2013-11-09.pdf
2013. November 23. Vác MB Felnőtt leányformációs, utánpótlás páros verseny mb-versenykiiras.doc
programterv_nov.23..doc
startlista.xlsx
2013. November 30. Pécs MB Utánpótlás leányformációs verseny mb.versenykiiras-pecs-2013.11.30.pdf
startlista-pecs.xlsx
2013. December 08. Siófok Szakosztályi Évzáró Verseny és Gála 11 óra versenykiiras-kid-2013.-siofok.doc
siofoki-gala-rovid.doc
siofoki-gala-eredmenyek.doc
2013. December 15. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Évzáró Bajnokság és Gála 11 óra karacsonyi-gala-2013.-rovid.doc
2013. December 22. Székesfehérvár, Köfém Klubház Szakosztályi évzáró gála 11 óra szekesfehervari-gala-rovid.doc

2012-es Archívum

Időpont Helyszín Verseny leírása Letöltés
2012. Február 19. Veszprém, Vetési Sportcsarnok 11 óra Farsangi Gála és Bajnokság farsangi-gala-2012..doc
2012. Március 11. Mosonszolnok Nyugat-Mo. területi Pontszerző verseny versenyjelentes-mosonszolnok-2012-03-11.pdf
2012. Március 31. Balatonfüred Nyugat-Mo területi Pontszerző verseny versenyjelentes-balatonfured-2012-03-31[1].pdf
2012. Április 02. AKTUÁLIS TERÜLETI RANGLISTA teruleti-ranglista.pdf
2012. Április 21. Pécs Országos Felnőtt leányformáció és Serdülő Páros verseny programtervezet-pecs-2012.04.21..doc
2012. Április 28. Budapest Országos Children, Junior formációk versenye versenyjelentes-budapest-20120428.pdf
2012. Április 29. Székesfehérvár, KÖFÉM Oktatási és Közművelődési Központ, II. Fejér - Kupa fejer-kupa-rajtlista-program-2012..xls
2012. Május 19. Gyöngyös Országos Felnőtt leányformáció és serdülő párosok versenye versenyjelentes-budapest-20120519.pdf
2012. Május 20. Országos lányformációs ranglista orszagos-lanyformacios-ranglista-120519.pdf
2012. Június 02. Ajka Országos Children, Junior formációk versenye 1338449040.pdf
2012. Június 03. Szakosztályi Gálák -
2012. Június 10. Veszprém, Vetési Sportcsarnok 11 óra Évzáró Bajnokság és Gála -
2012. Október 06. Balatonfüred Területi Pontszerző Verseny eredmenyek-fured.pdf
2012. Október 14. Veszprém Nyugat-Mo területi Pontszerző verseny versenyjelentes-veszprem-2012-10-14.pdf
2012. Október 15. Veszprém Területi ranglista teruleti-ranglista_121014.pdf
2012. Október 20. Váci Sportcsarnok Országos formációs verseny vac.pdf
2012. Október 27. Veszprém Aktuális területi ranglista mor.pdf
2012. November 03. Pécs Magyar Bajnokság Felnőtt leányformáció,Serdülő páros versenyjelentes-pecs-20121103.pdf
2012. November 04. Pécs Országos lányformációs ranglista orszagos-lanyformacios-ranglista-121103.pdf
2012. November 24. Balatonfüred Magyar Bajnokság Children,Junior formációk versenyjelentes-balatonfured-2012-11-24[1].pdf
2012. December 09. Veszprém, Vetési Sportcsarnok 11 óra Mikulás Bajnokság és Gála mikulas-gala-2012.-rovid.doc
2012. December 16. Székesfehérvár Szakosztályi Gála -
2012. December 16. Siófok Szakosztályi Gála -

2011-es Archívum

Időpont Helyszín Verseny leírása Letöltés
2011. Március 12. Mosonszolnok Területi pontszerző verseny osszesitett-file.xls
2011. Április 03. Veszprém, Vetési Sportcsarnok 11 óra II. KID Rock and Roll Kupa, területi pontszerző verseny osszesitett-file.xls
2011. Április 23. Nyíradony Országos lányformációs pontszerző verseny versenykiiras-nyiradony-2011.-aprilis-23.-lanyformacios-orszagos.doc
2011. Május 15. Székesfehérvár, Tiszti Klub Fejér Kupa fejer_kupa.doc
2011. Május 21. Pécs Országos lányformációs pontszerző verseny versenyjelentes-pecs-20110521.pdf
2011. Május 29. Veszprém, Vetési Sportcsarnok 10 óra Évzáró Bajnokság és Gála evzaro-gala-2011.-weblap.doc
2011. Szeptember 25. Veszprém, Vetési Sportcsarnok Területi pontszerző verseny versenyjelentes-veszprem-2011-09-25.pdf
2011. Október 08. Budapest Országos lányformációs pontszerző verseny versenyjelentes-budapest-20111008[1].pdf
2011. Október 15. Balatonfüred Területi pontszerző verseny versenyjelentes-balatonfured-2011-10-15[1].pdf
2011. Október 22. Nyíradony Junior Lányformációs Európa Bajnokság nyiradony.pdf
2011. Október 29. Pécs Felnőtt formációk Magyar Bajnoksága mb.versenykiiras-pecs-2011.10.29..doc
2011. November 19. Vác Children és junior formációk Magyar Bajnoksága vac.pdf
2011. December 04. Veszprém, Vetési Sportcsarnok 11 óra KID Rock and Roll Mikulás Bajnokság és Gála evzaro-gala-2011..doc